Najlepsze gry planszowe

Producenci

Facebook


Lonpos - Kosmiczne Stworki


49,20PLN


Kategoria wiekowa:6+
Czas gry:45 min
Liczba graczy:2 - 5
Podkategorie:
 • Gra Dla Dzieci

 • Gra logiczna Kosmiczne Stworki to wynik przeszło dwudziestoletniej pracy nad stworzeniem rozwijającej inteligencję gry umysłowej. Dedykowana jest głównie dzieciom już od 6 roku życia, chociaż jest też świetną rozrywką również dla starszych. Gra opiera się na 8 poziomach trudności. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie!
  Specyfika tego modelu opiera się na nieregularnych kształtach klocków. Dodatkowo elementy różnią się jeszcze zależnie od tego, w którą stronę są obrócone (ponieważ klocki są niesymetryczne, odwrócenie klocka "do góry nogami" daje inny kształt). Model ten może wydawać się prostszy niż inne modele Lonpos, ale czy tak jest przekonajcie się sami!

  Jak grać?

  Wyjmij wszystkie klocki z kasetki
  Wybierz zadanie (najlepiej zacznij od 1)
  Ułóż klocki w kasetce zgodnie z przedstawioną ilustracją (konfiguracja startowa)
  Ułóż pozostałe klocki tak, by wypełniły całą kasetkę. Pamiętaj, by nie przemieszczać klocków z konfiguracji startowej.
  Zwróć uwagę na kolory i litery alfabetu, które odpowiadają poszczególnym klockom. Teraz znacznie łatwiej będzie Ci ułożyć konfiguracje startowe.
  Okrągłe i trójkątne oznaczenia elementów
  Elementy różnią się w zależności od tego, w którą stronę są obrócone. By pomóc graczowi zidentyfikować właściwą stronę klocki oznaczone są okrągłymi i trójkątnymi znaczkami. Te same oznaczenia użyte są w ilustracjach zadaniowych. Te symbole pomogą Ci właściwie ułożyć konfigurację startową

  Wspólna zabawa dzieci z rodzicami to idealny sposób na wzmocnienie wzajemnych relacji i rozwój zdolności do nauki u dzieci!
  • Producent: Lonpos


  Powiązane produkty