Najlepsze gry planszowe

Producenci

Facebook


Kostka Rubika 3x3x3 Pyramid


65,00PLN


Kategoria wiekowa:8+
Czas gry:0 min
Liczba graczy:1 - 1
Podkategorie:
 • Działanie / Zręczność
 • Kostka

 • W latach osiemdziesiątych biła na głowę popularnością wszystkie inne gry razem wzięte.
  Niemal każdy ją posiadał, a układanie jej w zaledwie kilka minut było często sprawą... honoru.


  Nowa wersja kostki 3x3x3 to prawdziwa rewolucja! Kostka wykonana jest całkowicie z plastiku i sprzedawana w nowej wersji opakowania w kształcie piramidy.

  Producent zrezygnował z naklejek. Tak, tak... z ulepszoną kostką nie będzie możliwości oszukiwania. Nawet jeśli frustracja sięga zenitu i wydaje się, że jedyną drogą jest przeklejenie kolorów, trzeba opanować swoje zdenerwowanie i dalej ćwiczyć, gdyż kolorowe ścianki również są wykonane z plastiku. Tego jeszcze nie było! Dzięki temu kostka zawsze będzie wyglądała jak nowa.

  Ponadto za sprawą nowego, profesjonalnie przygotowanego mechanizmu, ścianki można przesuwać z wyjątkową łatwością. Kostka chodzi bardzo płynnie, szybko i nie zacina się.

  Nowa wersja kostki jest bardzo poręczna. Odznacza się także trwałością, ponieważ plastikowe płytki nie zużywają się i dlatego może służyć kilku pokoleniom. Nie będzie to już tylko łamigłówka logiczna, która kształtuje rozwój umysłowy. Zyska również wartość sentymentalną.

  Dzięki oryginalnej podstawce marki Rubik, nowa kostka zostanie wyeksponowana tak, jak na to zasługuje. Wykonana z czarnego plastiku, elegancka, z przepięknym logo, pozwoli w najlepszy z możliwych sposobów zaprezentować Twoją ulubioną kostkę Rubika.


  ZAWARTOŚĆ:

  kostka Rubika 3x3x3 z podstawką

  Minimalna liczba graczy: 1
  Maksymalna liczba graczy: 1
  Minimalny wiek graczy: 8
  Maksymalny wiek graczy: 99
  • Producent: Rubik's


  Powiązane produkty