Najlepsze gry planszowe

Producenci

Facebook


Zombie Terror


86,09PLN


Kategoria wiekowa:10+
Czas gry:60 min
Liczba graczy:2 - 2
Podkategorie:
 • Horror
 • Zombie

 • Typ wydania:samodzielna gra
  Rodzaj:gra strategiczna
  Wiek:od 10 lat
  Liczba graczy :2
  Autor: Jan Jewuła ,Łukasz Zębik
  Czas gry:ok 60 min
  Główna cecha gry:klimatyczna
  Wydanie:polskie

  Pierwsze doniesienia o tajemniczej infekcji nie wzbudziły większego niepokoju, a jedynie ogólne zaciekawienie opinii publicznej. Wybuch zagadkowej epidemii nie wyglądał na zagrożenie, które jest w stanie całkowicie zmienić losy Ziemi. Media regularnie podawały informacje o kolejnych przypadkach zachorowań na zmutowaną odmianę wścieklizny.

  Zawiodła nowoczesna medycyna, zawiódł rząd i służby bezpieczeństwa, zawiodła armia. Cała tworzona przez tysiąclecia cywilizacja przestała istnieć po 72 godzinach. Nastał świt nowej ery. Apokalipsa Zombie.

  Zombie Terrorto utrzymana w klimacie horrorów klasy B asymetryczna gra planszowa dla 2 osób. Podczas rozgrywki jeden z graczy kieruje hordą zombie, a drugi ocalałymi mieszkańcami miasteczka. Każdej z tych grup przyświeca inny cel: zombie to napędzane żądzą krwi żywe trupy, które dążą wyłącznie do wgryzienia się w ciała ludzi i przeistoczenia ich w kolejne żywe trupy. Ocalali ludzie muszą za wszelką cenę dotrzeć do auta stojącego na przeciwległym końcu parkingu, aby uciec przed zalewającą miasto falą żywych trupów.

  Wymagająca walka o przetrwanie! Czy okażesz się na tyle sprytny, by uciec przed rozszalałą hordą żywych trupów?

  • Producent: Galakta


  Powiązane produkty