Najlepsze gry planszowe

Producenci

Facebook


Wiochmen Wesele


65,00PLN

 Brak w magazynie 
Kategoria wiekowa:15+
Czas gry:45 min
Liczba graczy:2 - 5
Podkategorie:
 • Gra Towarzyska
 • Humor
 • Przygoda

 • Ciąg dalszy wiochmeńskiej przygody

  Furmanki sypiąc iskrami i sianem przybyły pod remizę gdzie już rozpoczyna się prawdziwe wiochmeńskie WESELE!

  Wesele jak to w wiochmeńskim światku nie jest zupełnie zwyczajne, tutejsze wydarzenia i zagrywki zapadną w Waszą pamięć jako najbardziej niesamowite weselne przygody bawiące do rozpuku. Szczególnie dla tych co wiedzą, że do dobrej zabawy potrzebny jest rubaszny charakter oraz twarda głowa i silny żołądek.

  Wiochmen Wesele jest karcianą grą przygodową, pozwalającą graczom wcielić się w role Bohaterów, czyli uczestników nie do końca typowego, wiejskiego wesela. Lawirują oni pomiędzy tłumami gości, zawierają nowe znajomości, lansują się, tańczą, jedzą, piją i setnie się bawią, jednocześnie zbierając wokół siebie grupę wielbicieli, którzy wesprą ich w każdej potrzebie. A wszystko to w przyjaznym otoczeniu szykownej remizy strażackiej tymczasowo przerobionej na imprezownię.

  Celem gry jest jak najszybsze zdobycie największej liczby Punktów Zabawy przed upływem czasu mierzonego kolejnymi weselnymi zdarzeniami, przy jednoczesnym uprzykrzaniu życia pozostałym uczestnikom. Zdobywa je się przede wszystkim Zjednując weselników, czyli kumplując się z szeregowymi uczestnikami imprezy znajdowanymi na terenie Remizy oraz wyzywając na Solo pozostałych Bohaterów.

  Autorami są ponownie Marek Mydel i Piotr Stankiewicz, co gwarantuje równie wysoki poziom grywalności i humoru jak w poprzednich częściach.
  • Producent: Kuźnia Gier


  Powiązane produkty

  Wiochmen2
  60,00PLN