Najlepsze gry planszowe

Producenci

Facebook


Android


227,00PLN

 Brak w magazynie 
Kategoria wiekowa:13+
Czas gry:180 min
Liczba graczy:3 - 5
Podkategorie:
 • Morderstwo / Tajemnica
 • Science-Fiction

 • Spojrzałem w dół na ciało ofiary. Musiał przebyć daleką drogę odkąd nastały mroczne czasy. Zbudowaliśmy miasto na księżycu. Skonstruowaliśmy gigantyczny elewator zaginający przestrzeń. Udało się nam skolonizować Marsa, o którego stoczyliśmy wojnę. Czuję jednak, że wciąż tylko palimy czarownice na stosie. Przyczynę wszystkich naszych kłopotów łatwo dostrzec - to androidy. Więc w pobliżu był morderca, przed którym czułem ogromny lęk. To co robił mogło wydawać się przypadkowe i nieprzemyślenia, ale ja zacząłem dostrzegać w jego działaniu pewien wzór. Rzeczy przybrały bardzo niebezpieczny obrót. Czułem to.

  Android, to niezwykła gra planszowa - opowiadająca o zbrodni i spisku osadzona w mrocznym świecie przyszłości. Gracze, jako detektywi, podróżują pomiędzy miastem New Angeles i księżycową kolonią Heinlein, poszukując dowodów i poszlak, podążając za przeczuciami i świadkami, jednocześnie odsłaniając spisek leżący u podłoża wszystkich wydarzeń. Detektywi muszą nieustannie balansować pomiędzy pościgiem za mordercą a prywatnym życiem wypełnionym własnymi demonami.

  Android, to także innowacyjna mechanika, która gwarantuje, że gra dwoma różnymi detektywami będzie znacząco inna. Czy wcielisz się w Luisa Blaine'a, zmęczonego glinę nękanego poczuciem winy? A może będziesz Caprice Nisei, klonem, która usilnie stara się zachować poczytalność próbując dowieść, że jest tam samo ludzka jak każdy? Kimkolwiek zdecydujesz się zagrać, masz tylko dwa tygodnie na rozwiązanie morderstwa, odkrycie spisku i zmierzenie się z własnymi demonami. Pora ruszać…

  Wydanie obcojęzyczne:
  Najważniejsze elementy gry opisane zostały w j. angielskim - aby grać swobodnie, wszyscy gracze powinni go znać.
  • Producent: Galakta


  Powiązane produkty