Najlepsze gry planszowe

Facebook


Catan: Kupcy i Barbarzyńcy


95,00PLN


Kategoria wiekowa: 10+


Dodatek "Kupcy i Barbarzyńcy" może być także łączony z wcześniejszą edycją "Osadników z Catanu", która zawierała drewniane elementy.

Rozbudujcie swoich "Osadników z Catanu" o 5 nowych przygód oraz 4 warianty dodatkowe. Dzięki temu dodatkowi możecie zagrać w tę bestsellerową grę już w 2 osoby!Przed wami nowe przygody!
Jako kupcy kierujący wozami transportowymi musicie się postarać dostarczyć szkło i marmur do zamku, w którym zbiera się rada Catanu. Musicie jednak uważać na barbarzyńców, przez których podróż lasami stała się bardzo niebezpieczna. Napady tych złoczyńców są częstsze i potężniejsze w "Ataku barbarzyńców", kiedy to wyspa jest zagrożona ze wszystkich stron! Czas jednak pokazać barbarzyńcom gdzie ich miejsce i wysłać dzielnych rycerzy aby stawili im czoła! W scenariuszu "Szlaki karawan" staracie się przyciągnąć kupców do swych miast, które rozwiną się dzięki rozkwitającemu handlowi. W "Rzekach Catanu" będziecie pod wpływem gorączki złota, a "Rybacy z Catanu" sprawią, że wody okalające wyspę nabiorą zupełnie nowego znaczenia.

Catan nigdy nie był tak różnorodny!

Ten dodatek nie jest samodzielną grą! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry "Osadnicy z Catanu"!

  • Producent: Galakta


Powiązane produktyProducent