Najlepsze gry planszowe

Facebook


Catan: Miasta i Rycerze


91,00PLN


Kategoria wiekowa: 10+


Ten dodatek zawiera wiele nowych elementów dzięki, którym gra "Osadnicy z Catanu" staje sie jeszcze bardziej emocjonująca!


Catan rośnie w siłę! Miasta rozwijają się, a niektóre z nich stają się okazałymi metropoliami. Wraz z rozkwitem handlu, na wyspę zawitał dobrobyt. Jednakże takie bogactwo przyciąga również uwagę barbarzyńców. Kto obroni miasta przed okrutnym najeźdźcą? Zbliżającemu się zagrożeniu czoła stawią rycerze, którzy połączonymi siłami będą bronić swego domu. Biada miastom, jeśli rycerze polegną! Dodatek "Miasta i Rycerze" oferuje wiele nowych możliwości doświadczonym Catańczykom. Bardziej złożone zasady łączą się z wydłużeniem czasu gry. Jednak dreszcz emocji podczas rozgrywki z nawiązką wynagrodzi
graczom ich trud. Na wyspie rozlega się okrzyk:

“Do broni! Na ratunek Catanowi!"


UWAGA! Dodatek "Miasta i Rycerze" nie jest samodzielną grą. Można go używać jedynie w połączeniu z grą podstawową "Osadnicy z Catanu". To nowe wydanie dodatku "Miasta i Rycerze" zawiera plastikowe figurki rycerzy oraz inne elementy pasujące wyłącznie do najnowszego wydania gry podstawowej "Osadnicy z Catanu"


  • Producent: Galakta


Powiązane produkty